CARPE DIEM


CARPE DIEM

Carpe Diem Nisan 2003 te Sn. Güner Erçağ tarafından "Kişisel Gelişim" yaklaşımı ile "Kurumsal Gelişim"e hizmet vermek üzere yapılandırıldı.

Gün geçtikçe her gün biraz daha karmaşık ve anlaşılmaz hale gelen yaşamda insanın kurumsal başarısı için içsel yolculuğuna yardım etmek fark yaratmanın ilk adımını oluşturmaktadır.

Temel felsefesi;

"İnsanı tüm canlılardan farklı kılan düşünebilmenin, düşünceleri kelimelere ve eyleme dönüştürebilmenin keyfini yakalayan bireylerle dolu bir dünya hayalimiz var... "

Hayali olmayan insanın, gökyüzünde özgürce uçtuğunu düşünen ipucundaki uçurtmadan farkı olmadığı gerçeği, fark yaratma enerjimizi sağlıyor...


Farkında olmak, yolculuğumuzun başlangıcı... Sonu mu???"

Sorularına cevaplar bularak bireysel ve kurumsal başarının gerçekleşmesini hedeflemektedir.

Günün farklılaşan ihtiyaçlarına göre kendini geliştirmeyen insan, toplum ve yakın çevresinde çoğu zaman farkında olmadan çeşitli sıkıntılar yaşamakta, bu sıkıntıların genelde kendinden kaynaklanmadığını düşünmekle beraber, çözümün parçası olmak yerine çoğu zaman sorunun parçası olarak kalabilmektedir.

Carpe Diem, "Ben gelişirsem, çevrem de gelişir, çevrem gelişirse, dünya da gelişir." hareketinin temel taşlarının oluşturulmasına katkıda bulunmak üzere yapılandı.

Carpe Diem, uyguladığı evrensel öğretiler ve deneyimleriyle geliştirdiği programlarla kişilerin gelişimlerine katkıda bulunmayı hedeflemiştir. Tüm gelişim programları, katılımcıların aktif olduğu, uzun soluklu, uygulamaları içeren geniş kapsamlı programlardır.

Eğitimlerinizin ana kategorileri :

• Yetkinlik Geliştirme Programları
• Kişisel Gelişim Programları
• İnsan Kaynakları Eğitimi Programları
• Süreç Geliştirme/iyileştirme Programları